۱
يکشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۷
سرلشکر جعفری در کرمانشاه:

مردم با ایمان راسخ پای اصول انقلاب ایستاده‌اند/شرایط حاکم بر کشور بسیار ویژه، پیچیده و حساس است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مردم تا پای جان پای اصول انقلاب ایستاده‌اند و درصد قابل توجهی از مردم به نظام جمهوری اسلامی ایمان راسخ دارند.
مردم با ایمان راسخ پای اصول انقلاب ایستاده‌اند/شرایط حاکم بر کشور بسیار ویژه، پیچیده و حساس است
به گزارش سفیر شرق؛ سرلشکر محمدعلی جعفری در نوزدهمین نشست سالانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور که امروز در دانشگاه رازی برگزار شد، اظهار داشت: شرایط حاکم بر کشور بسیار ویژه، پیچیده و حساس است و دغدغه بسیاری را در ذهن تمام دوستداران انقلاب ایجاد کرده است.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: در این شرایط همه به دنبال راه‌حل برای عبور از این بحران و شرایط پیچیده کنونی هستند که گویی تمام شرایط برای یک اتفاق بزرگ فراهم شده که به نظر بنده یک امتحان الهی است که البته بیشتر مردم به راه امام راحل(ره) معرفی اسلام حقیقتی ایمان دارند که این افتخار را در چهل سال گذشته ثابت کردند.
سرلشکر جعفری با بیان اینکه دودرصد از مردم در ابتدا به انقلاب اسلامی رأی ندادند،گفت: جمهوری اسلامی بر اصول خود ایستاده است ولی ممکن است افرادی توانایی ادامه نداشته باشند اما اکثریت مردم پای کار هستند و درصد قابل توجهی از مردم به نظام جمهوری اسلامی ایمان راسخ دارند.
وی با بیان اینکه مردم تا پای جان پای اصول انقلاب ایستاده‌اند، بیان کرد: یک میلیون نیروی مؤمن پای کار و داوطلب شهادت در دوران دفاع مقدس توانست مقابل دنیا بایستد و هشت سال جنگ را تحمل کند و امروز این جمعیت بسیار بیشتر شده است.
سرلشکر جعفری با بیان اینکه اکنون برنامه‌های دشمن و تهدیدات آن‌ها روی ایران متمرکز است، افزود: مخالفان داخلی، رسانه‌ها، فضای مجازی و فشارهای اقتصادی و معیشتی مردم و گرانی‌ها، سوءمدیریت و ضعف مدیریتی و نبود نگاه انقلابی و جهادی در اجراییات کشور دست به دست هم داده که چنین فضایی در کشور ایجاد شود و امید داریم از این امتحان الهی سربلند بیرون بیاییم.
وی با اشاره به اینکه یکی از مقاطع امتحان الهی فتنه 88 بود که بسیار خطرناک بود اما مردم از آن بسیار سربلند بیرون آمدند و حماسه 9 دی را آفریدند، عنوان کرد: برخی راه‌حل مسئله‌دار دارند و راه‌حل‌ها متفاوت است زیرا هر شخصی براساس دیدگاه‌ها و تحلیل‌ها پیشنهاداتی می‌دهد ولی برای اینکه به راه‌حل صحیح برسیم باید عوامل اصلی وقوع مشکلات را پیدا کنیم.
وی با اشاره به اینکه شرایط پیچیده و حساس امروز را که نظام و انقلاب در آن قرار گرفته برآیند یک مؤلفه عمده و اصلی می‌دانم، بیان کرد: نخستین مولفه دشمنی دشمنان خارجی و مخالفت علنی مخالفان داخلی و ضدانقلابیون است که دست به ناامنی و شورش می‌زنند و عمداً و علناً مخالفت می‌کنند و این دو در کنار هم هستند.
سرلشکر جعفری افزود: دومین مؤلفه تفاوت پنهان دیدگاه برخی کارگزاران اجرایی کشور با دیدگاه‌های مقام معظم رهبری است که در واقع تفاوت دیدگاه با اسلام ناب محمدی(ص) دارند و این‌ها افرادی هستند که دیدگاه آن‌ها با اصول و مبانی اسلامی تفاوت دارد.
فرمانده سپاه گفت: همین موضوع است که حاکمیت دوگانه را ایجاد می‌کند و ما دچار دوگانگی در کشور هستیم و ریشه این به تفاوت دیدگاه برمی‌گردد و مؤلفه سوم از جنس مدیریت و با عنوان غربت مدیریت انقلابی و جهادی در کشور است و این مؤلفه‌ها را تحت عنوان تهدیدات و نقطه ضعف می‌توان نام برد.
 
منبع: تسنیم
انتهای پیام/
کد مطلب: 429994
نام شما
آدرس ايميل شما

توزیع ۴۰ بسته معیشتی در آستانه شب یلدا و میلاد حضرت زینب (س) توسط هیئت رزمندگان اسلام زهک
رشد افسار گسیخته شبکه های اجتماعی؛ فضایی که امنیت روانی خانواده ها را به چالش می کشد/ شبکه ملی اطلاعات؛ ناجی جامعه از برهنگی فرهنگی و گسست اجتماعی