۱
شنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۴

بعد از هوا آب هم گل آلود شد/تداوم مشکلات بی سابقه در آلوده ترین شهر جهان

مردم منطقه سیستان به دلیل بوی نامطبوع آب از ابتدای تابستان از آب های تصفیه شده و معدنی استفاده می کرده اند.
بعد از هوا آب هم گل آلود شد/تداوم مشکلات بی سابقه در آلوده ترین شهر جهان
 
به گزارش سفیر شرق ؛ هم آغاز با فصل گرما در کشور، بسیاری از مشکلات نیز برای مردم جنوب شرق همانند هر سال پدید آمده است.
 
طوفان و گردو خاک، مشکل جدا نشدنی مردم سیستان است،این مردم گرچه در آلوده ترین شهر جهان زندگی می کنند اما تا کنون پاسدار و نگهبان خاک و مرز نظام خود بوده اند
 
از این رو مدتی است که آب شرب منطقه سیستان دچار مشکل شده ، که مردم به اجبار باید آب را از مراکز تصفیه آب تهیه کنند اما روز گذشته یکی از شهروندان با انتشار کلیپی در فضای مجازی از تغییر رنگ ناگهانی آب شهرستان زابل خبر داده است .
 
کیخا یکی از بازاریان شهرستان زابل به سفیر شرق گفت: رنگ آب لوله کشی به رنگ قهوه ای در آمده است و کسی جرات استفاده از این آب را نداد.
 
وی افزود: با وجود اینکه بارها برای بوی نامطبوع آب به ادارات مربوطه مراجعه کرده ایم اما به جای اصلاح شبکه ، رنگ آب نیز تغییر کرد.
 
کیخا کفت: اگر کودکی از این آب اشتباهی مصرف کند،مطمعنا به صدها بیماری مبتلا خواهد شد.
 
وی گفت: مسئولینی که برای حل این مسئله هیچ اقدامی انجام نداده اند باید بدانند که ظلم بزرگی در حق مردم آلوده ترین شهر جهان کرده اند.
 
گفتنی است که مردم منطقه سیستان به دلیل بوی نامطبوع آب از ابتدای تابستان از آب های تصفیه شده و معدنی استفاده می کرده اند.
 
 
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 430004
توزیع ۴۰ بسته معیشتی در آستانه شب یلدا و میلاد حضرت زینب (س) توسط هیئت رزمندگان اسلام زهک
رشد افسار گسیخته شبکه های اجتماعی؛ فضایی که امنیت روانی خانواده ها را به چالش می کشد/ شبکه ملی اطلاعات؛ ناجی جامعه از برهنگی فرهنگی و گسست اجتماعی